Tuesday, May 19, 2009

Hingedeajaks!


Me mälestame lahkunuid, kes meie keskelt on igavikku kutsutud! See seob meid alati lahkunutega, kui me nende peale mõtleme. Apostelikus usutunnistuses me tunnistame:"...Mina usun Pühasse Vaimusse, üht püha kristlikku Kirikut, pühade osadust, pattude andeksandmist, ihu ülestõusmist ja igavest elu.Aamen ". See mida mõtleme oma lahkunute kohta aga kõikide pühakute ning kõikide lahkunute kohta ongi see osadus mis seob nii elavaid kui lahkunuid. Ja see ühenduslüli on Jumal, kes maa ja taeva on loonud ning ka meie hauad kord pühitseb viimseks puhkeasemeks, et kord võiksime kiituselaulu laulda koos kõikide pühade ja inglitega.

No comments:

Post a Comment